Корзина
129 отзывов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380975607777
+380955746762

Недоліки поліефірної смоли, нюанси!

Недоліки поліефірної смоли, нюанси!

Недоліки поліефірної смоли:

До недоліків поліефірних смол відноситься використання в процесі виробництва такого вогненебезпечного і токсичного розчинника, як стирол. Багато виробників відмовилися від його використання, тому, купуючи смолу, потрібно звертати увагу на склад.

Ще одним недоліком складу є горючість смоли. У немодифікованому вигляді вона горить, як тверді породи дерев. Щоб вирішити цю проблему, виробники вводять до складу порошкові наповнювачі з фтором і хлором або проводять хімічне модифікування.

Смоли поліефірні поставляються в «запущеній» реакції полімеризації, тобто через певний час переходять в твердий стан. І якщо придбати стару смолу, то вона не буде мати заявлених властивостей і характеристик. Багато виробників дають на свою продукцію гарантію свіжості.

Термін придатності поліефірних смол складає близько шести місяців. Якщо дотримуватися правил зберігання, наприклад, тримати склад в холодильнику, при цьому не заморожуючи, використовувати смолу можна протягом року. Не можна допускати попадання прямих сонячних променів, а також температури навколишнього середовища вище +20 градусів.
 

Епоксидні і поліефірні смоли

Працювати з поліефірними смолами значно легше, ніж з епоксидними, і вартість їх нижче. Однак, вибираючи матеріал для надійного склеювання поверхонь або відливання декоративних виробів, перевагу рекомендується віддавати епоксидним компаундам.