Корзина
126 отзывов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380975607777
+380955746762
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Змащення для форм, коректор "Anti Bubble"

Мастило "Silicone Hobby" призначене для змащування силіконових молдів або інших форм перед заливкою епоксидною смолою.

смазка-разделитель для формсмазка-разделитель для форм Мастило "Silicone Hobby" призначене для змащування силіконових молдів або інших форм перед заливкою епоксидною смолою.

 "Silicone Hobby" не містить жирів, має прекрасні ізолюючі та змащувальні властивості; Запобігає «прикипанню» гуми до металу, примерзанню і обмерзанню гумових ущільнювачів автомобільних дверей та люків; Має чудові водовідштовхувальні властивості за рахунок утворення полімолекулярного шару силікону; Володіє високою термічною стабільністю і витримує температуру +250 °С; Не змивається холодною і гарячою водою; Мастило антистатичне, не проводить електричний струм; Захищає від корозії, витісняє вологу і пил; Зовнішній вигляд: прозора безбарвна рідина. Температура застигання, °С: -62. Усуває скрип пластикових панелей, повзунів, ременів. Склад: силіконове мастило "Silicone Hobby", пропан, ізобутан. Масова доля води не більше 0,004% Виготовлено на замовлення ТОВ "Епоксі Україна". Адреса: м. Київ, вул. Автозаводська-83, (095) 574-67-62, polymerbeton.uaprom.net. Адреса потужностей виробництва: Україна, Житомирська обл., Житомирський р-он, с.Пряжево, вул. Надії 21. ТУ У 24.6-31940579-001-2003

КОРРЕКТОР для епоксидної смоли "Anti Bubble"Корректор для эпоксидной смолы "Anti Bubble" эффективно удаляет пузыри

Рекомендуємо КОРРЕКТОР "Anti Bubble"

призначається для видалення косметичних дефектів (пухирців та напливів) з поверхні виробу без застосування
фену або відкритого полум'я, після заливки епоксидною смолою. Безпосередньо перед застосуванням збовтати

 КОРРЕКТОР для епоксидної смоли "Anti Bubble"

Склад корректору "Anti Bubble": суміш сольвентів, спеціальні озонобезпечні косметичні домішки-реагенти.

Корректор для эпоксидной смолы "Anti Bubble" эффективно удаляет пузыри с поверхности неотвержденного состава, способствует выравниванию поверхности. Совместим со всеми материалами для производства столешниц и устройства напольных покрытий на основе эпоксидной смолы. Непосредственно перед использованием встряхнуть баллончик несколько раз.

Корректор для эпоксидной смолы "Anti Bubble" эффективно удаляет пузыри