Продавець СМОЛА епоксидна SLAB та HOBBY компанія "Епоксі Україна" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
257 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти ваші замовлення - Новорічні свята! Щиро вам дякуємо за розуміння!

+380 (97) 560-77-77
+380 (95) 574-67-62

Барвник по 25 мл

Епоксидна смола в останні роки все частіше застосовується не в якості клейового складу, а для виготовлення різноманітних декоративних елементів. З неї нерідко роблять різні сувеніри, біжутерію, прикраси, ювелірні вироби. Завдяки унікальним властивостям матеріалу вдається домогтися отримання дійсно оригінальних і стильних предметів.

Багато в чому така різноманітність сфер застосування обумовлено використанням всіляких барвників для епоксидної смоли. Такі пігменти дозволяють отримати той колір або поєднання відтінків, що потрібно саме вам. У даній статті ми поговоримо про те, які барвники можна використовувати для підфарбовування епоксидної смоли.

Барвники для епоксидної смоли Барвники для епоксидної смоли Барвник СЛИВОВИЙ "Hobby" 25 мл Барвник СЛИВОВИЙ "Hobby" 25 мл Барвник «Hobby» білий 25 мл для епоксидної смоли      

Барвники для епоксидних смол — спеціальні наповнювачі, які слід змішувати з базовим складом з метою зміни кольору полімеру після його застигання. Процес їх додавання в епоксидку прийнято називати колеровки.

Для підфарбовування смоли є різноманітні способи. При цьому головне, щоб пігмент не зраджував властивості епоксидки, а також мав стійкий колір при змішуванні. Найчастіше можна купити барвник-пасту для епоксидної смоли. Вони поставляються у вигляді в'язкої маси відповідного кольору.

Також зустрічаються пігменти, які вже змішані з невеликою кількістю основного компонента смоли («1»). У підсумку гарантована сумісність з усіма різновидами смол. Різні кольори барвників ви можете змішувати один з одним для отримання потрібного відтінку.

Дозування певної кількості пігментного речовини дозволяє контролювати ступінь прозорості смоли, а також насиченість відтінку. Концентрація фарбувального складу на рівні 0,5% від сумарного обсягу смоли дозволить надавати полімеру ледь помітний колірний відтінок. Для розрахунку рекомендується приготувати пробний склад для візуальної оцінки його кольору і прозорості.

Найчастіше виробники эпоксидок пропонують спеціальні фарби, які ідеально підходять для фарбування їх продукції. Краще віддавати перевагу таким варіантам.

 

Що стосується видів барвників, що застосовуються для підфарбовування епоксидної смоли, їх кілька. Умовно їх поділяють на прозорі і непрозорі. Прозорі — ті, які дозволяють пофарбувати епоксидку, не замутняя її. У підсумку після остаточного застигання виріб буде виглядати як кольорове скло. Непрозорі пігменти надають складу певну матовість і інші ефекти, що впливають на пропускання світла.

Проте є інша класифікація видів барвників, які можна використовувати для роботи з епоксидкою. Саме її найчастіше використовують для підбору складу:

  1. Одноколірні. Барвники фарбують епоксидну смолу в один певний колір.

  2. Барвники з люмінофором. Вони містять компоненти, що утворюють фотолюминесценцию. Можуть бути безбарвними або кольоровими.

  3. Матові барвники. Можуть не тільки змінити колір, але і додати в склад епоксидки дрібні суспензії. В результаті утворюється характерна матовість. Як правило, такі барвники застосовують для виготовлення різноманітної біжутерії, а також декоративних прикрас.

  4. Металік і перламутр. Вони мають характерний перелив і дрібні крупинки металевого відтінку. Спочатку в їх складі містилася алюмінієва пудра. В наші дні різноманітність варіантів досить широке.

  5. Барвники з блискітками. Дають можливість надати предмету блиск. Однак блискітки більш великі в порівнянні з тими, що застосовуються в перламутрових барвники для епоксидної смоли.

Грамотно «жонглюючи» цими фарбами та їх кількістю можна домогтися отримання різних відтінків з потрібною вам глибиною.

 Барвники для епоксидної смоли  Барвники для епоксидної смоли Барвник СЛИВОВИЙ "Hobby" 25 мл

Правила використання:
Змішати необхідний об'єм барвника з невеликою частиною матеріалу, що колорується, потім ввести отриману суміш в матеріал, що фарбується. Перемішувати до утворення однорідної маси.
Об'єм пасти, що рекомендується, від загальної маси матеріалу, що фарбується, становить не більше 5% в залежності від вихідного кольору матеріалу і бажаного результату. У прозорих основах колір виходить максимально яскравим. Надмірне додавання барвника може змінювати властивості матеріалу, що фарбується. Низька в'язкість гарантує якісне змішування барвника з матеріалом, що фарбується. Пігментування проводити безпосередньо перед застосуванням. У двокомпонентних системах додавати пасту в основний матеріал.
Перед використанням рекомендуємо провести тестове фарбування для більш точного вибору дозування пігменту.
Помилково вважати, що при пігментації даним кольором вашої основи (прозорої смоли), ви отримаєте в результаті емаль для фарбування поверхонь. Результат підфарбовування смоли матиме ефект, що лесує, тобто кольорова смола залишається напівпрозорою.
Можливо, тому багато власників заміських будинків замість покривних фарб використовують лісуючі склади - лазурі та просочення. Вони надають поверхні бажаного відтінку і зберігають, а іноді і підкреслюють характерну текстуру.
При необхідності усунення цього ефекту лісування, необхідно додати в смолу наповнювач, (виробники емалей використовують карбонат кальцію - крейда, або альтернативні дрібнодисперсні матеріали).
Барвник "Hobby" не погіршує міцнісні характеристики епоксидної смоли, при допустимій витраті кольору 1-5% від маси епоксидної смоли.
Додаткова інформація:
Гарантійний термін зберігання не розкритої продукції становить від 12 до 60 місяців від дати виготовлення залежно від серії.
Зберігати у щільно закритій тарі далеко від прямого сонячного світла та нагрівальних приладів при температурі ± 40°С. Не допускати попадання вологи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner