Кошик
129 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380975607777
+380955746762

Особливості комплектів для об'ємних заливок (КЕ «Slab-421»).

Особливості комплектів для об'ємних заливок (КЕ «Slab-421»).

Компонент, що викликає процес полімеризації (твердіння), називається затверджувачем.

КЕ «Slab-421» - комплект високоякісних двокомпонентних епоксидних систем, що використовуються в процесах ламінування, для процесів ручного виготовлення, а також лиття під тиском при підвищених температурах (30-40ºС) надає смолам чудові механічні властивості, дуже високу міцність і прекрасну просочення. Реакція на ньому протікає без виділення тепла. КЕ «Slab-421» являє собою майже повністю напівпрозору епоксидну смолу з низькою в'язкістю для виливки і ідеально підходить для більш товстих покриттів. Часто використовується в різних типах імітації скла або льоду.

Найчастіше майстри працюють в приміщеннях з низькою температурою і холодним матеріалом, а будь-яка епоксидка любить прогрів. Тому виріб виконаний у домашніх умовах на цьому затверджувачем тривалий час має пластичний стан. Мається на увазі твердий стан, але нагадує підмерзлу гуму. А багато хочуть якомога швидше шліфувати. Тому майстру рекомендується застосовувати композицію на даному затверджувачем у вироби мають опалубку, межі (заливка всередину чого-небудь). Наприклад, як на фото:об'ємний прозорий затверджувач Telalit 0590 І згодом запечатувати виріб іншої більш зносостійкою композицією, наприклад комплектом КЕ «Slab-619» захисним шаром в 2мм.

Пропорція змішування смоли і затверджувача вказана на тарі КЕ «Slab-421». А саме: (28:100), де 100 гр - це компонент "1", а 28 гр - компонент "2". Змішувати компоненти протягом 5-10 хвилин. Бажано перелити змішані компоненти в нову чисту тару та знов перемішати.
Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми намагаємося їх видалити направляючи струмінь гарячого повітря. Але реакція твердіння відбувається дуже повільно - інколи декілька діб, тому пухирці мають можливість зникнути самостійно. Далі твердіння поступове і триває декілька тижнів. Після трьох днів полімеризації виріб має ще пластичий стан, а після 14-денного періоду - основний набір міцності, після 28 днів - повний набір, за умів працювання з композицією в умовах підвищеної кімнатної температури (25-30ºС) та витримки впродовж місяця.

КЕ «Slab-421»

Имеется альтернативный комплект КЕ «Slab-621» , для заливки СРЕДНИМИ СЛОЯМИ (имеется в виду слой 2 см если заливается большая площадь как у "Слэбов", а если будущее изделие имеет небольшой объём 200 см куб - то слой возможен в 4-5 см). Реакция сопровождается с выделением тепла! Поэтому дополнительный прогрев (например работа феном для удаления пузырьков) может ускорить реакцию и привести к нежелательной деформации. Пропорция его смешивания: 1 кг компонент "1" + 0,2 кг  компонент "2". Изделие, выполненное в домашних условиях на этом отвердителе, длительное время имеет хрупкое состояние, но после 7-дневного периода - основной набор прочности, а после 14 дней - полный набор, при условии выдержки и работы с композицией в условиях повышенной комнатной температуры (25-30 ºС).

КЕ «Slab-621»Telalit 0420