Кошик
129 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380975607777
+380955746762
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Епоксидні смоли - КОМПЛЕКТ

Фільтрація товарів.

Вашій увазі партнерський інтернет-магазин Slab.ua. Перший в Україні з фільтрацією товарів по темі "Епоксидна смола" — тепер у покупця є можливість звузити асортимент до вибірки з характеристиками, найбільш релевантними індивідуальних потреб користувача. Такими характеристиками виступає товщина заливки, термін твердіння, ступінь твердості і прозорості, сфера застосування або інший важливий для користувача параметр. Фільтр допомагає швидше знайти потрібний товар і в якійсь мірі замінює продавця-консультанта.

Також для зручності потенційних покупців нами розроблена таблиця: "Характеристики епоксидних смол, що входять у комплекти" , яка дозволяє клієнту самостійно визначиться з вибором комплекту, який є складним полімерним компаундом ("живим матеріалом"), при роботі з яким мають місце ризики появи дефектів. Кількість матеріалу змішується з урахуванням життєздатність компаунда.

Робота майстра Андрія Колесника -Одеса 

Великоднє яйце - робота майстра Андрія Колесника (Одеса) - комплект КЕ «Slab-419» - 1,366 кг.

 

Комплекти для прозорих тонких шарів: КЕ «Slab-521», ювелірний КЕ «Slab-519», ультрафиолетостойкий КЕ «Slab-560», КЕ «Slab-531» і надшвидкий КЕ «Hobby-019» у складі якого реактивний затверджувач.

Працюючи з епоксидною смолою, необхідно враховувати вологість повітря в приміщенні: а саме 20– 30%. Якщо в приміщенні було волого - то на наступний день після протоки вироби на його поверхні буде біляста плівка (це пояснюється тим, що деякі отверджувачі намагаються "витягнути" вологу з повітря, тим самим біліють). Але плівку через пару днів можна сошлифовать, а потім перепролить тонким шаром або пролакировать (але вже в сухому приміщенні). Якість поверхні покращиться!

Комплекти для тонких шарів на жовтому затверджувачем КЕ «Hobby-321» і «Hobby-221» сформовані на жовтих отвердителях, тому ніколи не мають білястої плівки. Вироби з комплектів для тонких шарів КЕ «Hobby-321» мають надзвичайний досконалий глянець поверхні. Застосовуючи даний комплект, виріб набуває гладку, не вимагає подальшого полірування поверхню.

Комплекти для тонких шарів на жовтому затверджувачем КЕ «Hobby-321»Комплекти для прозорих тонких шарів: КЕ «Slab-521», ювелірний КЕ «Slab-519», ультрафиолетостойкий КЕ «Slab-560», КЕ «Slab-531» і надшвидкий КЕ «Hobby-019»

В якості роздільника для форм рекомендуємо Силіконовий спрей в аерозолі (300 мл)

Є "АЕРОСІЛ-130" - наповнювач-загущувач для епоксидної смоли.

ОРІСІЛ ФОТО діоксиду кремнію _polymerbeton_uaprom_net Коректор для епоксидної смоли

Рекомендуємо купувати мінімальні комплекти, тестувати і визначатися для своїх умов (технологій), цілей, методів обробки. Також є  коректор для епоксидної смоли "Anti Bubble", який ефективно видаляє бульбашки з поверхні неотвержденного складу, сприяє вирівнюванню поверхні.

Також частий питання клієнтів: "...цікавить прозорість смоли.., чи вона не жовтувата..?"

Slab-421, Slab-419, Slab-431 - Метод вимірювання кольору в одиницях Хазена

Відповідь: Щодо прозорості, винайдений метод вимірювання кольору в одиницях Хазена. Більшість популярних комплектів мають 22 одиниці за Хазену. Але партії можуть відрізнятися (+ чи - 4 одиниці). До речі вашій увазі КЕ «Slab-660» - з найбільшим показником прозорості, а саме 16 Хазенов.

1 2 ... 4

А для заливання товстими кулями рекомендуємо КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421» та середніми КЕ «Slab-621». Такі комплект являють собою майже повністю напівпрозору епоксидну смолу з низькою в'язкістю для відливання і ідеально підходять для більш товстих покриттів. Часто використовуються в різних типах імітації скла або льоду.

  slab 621_1.2 кгКЕ «Slab-431»https://polymerbeton.uaprom.net/g29857260-podkrashennye-smoly-sinyaya

Сертифікати якості на матеріали надані у розділі "СЕРТИФІКАТИ".

Вакууматор для роботи з епоксидною смолою.

У готовій для роботи епоксидній смолі після змішування з затверджувачем присутня дуже велика кількість дрібних бульбашок повітря. Необхідно свіжий заміс вакуумувати, а потім пролити у виріб. Працюючи з епоксидною смолою, ми намагаємося їх видалити пальником або розпорошуючи розчинник . Але це не в повній мірі допомагає, тому  необхідне обладнання для заливки смолою. Вакууматор - це ємність, під'єднана з допомогою шланга до вакуумного насосу, в процесі роботи якого створюється знижений тиск в ємності.

( Склад комплекту: 1) Вакуумна камера з кришкою (10 л. D-240 мм, h-270 мм, раб. тиск 3 атм)
2) Вакуумметр(0, -1 атм), 3) Манометр (0, 5 атм), 4) Вакуумний насос (77 літрів в хвилину)  5) Шланг, 6) Запобіжний клапан, 7) Кран. Набір для вакуумування (камера + вакуумний насос)Вакууматор для роботи з епоксидною смолою.

 

Саморобний вакууматор    Саморобний вакууматор:

ВАГИ ЕЛЕКТРОННІ Domotec ms1729a вага до 3 кг ВАГИ ЕЛЕКТРОННІ Domotec ms1729a вага до 3 кг

Також є коректор для епоксидної смоли "Anti Bubble" ефективно видаляє бульбашки з поверхні неотвержденного складу.

Коректор для епоксидної смоли