Кошик
129 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380975607777
+380955746762

Епоксидні смоли - комплект "Hobby"

Поставляємо полімерні матеріали «ТМ Hobby» на основі модифікованих епоксидних смол та інших зв'язуючих. Епоксидні компаунди «Hobby ТМ» призначені для нанесення тонким шаром, як просочення скловолокна, грунтовки пористих основ, лаку або як наливна підлога товщиною 2мм. В локальних випадках можливе нанесення більш товстим шаром (5-10мм).

При замовленні матеріалів, просимо вас повідомляти нашому менеджеру для яких цілей вам необхідний комплект: який товщиною наносити, як плануєте обробляти? А при замовленні упрочнителя бетону - просимо повідомляти про стан вашого бетонного чи іншого підстави (замасленности, вологості, руйнування), по можливості - висилати фото.

Комплекти для тонких шарів КЕ «Hobby-321» і «Hobby-221» сформовані на жовтих отвердителях, тому ніколи не мають білястої плівки. Вироби з комплектів для тонких шарів КЕ «Hobby-321» мають надзвичайний досконалий глянець поверхні і можуть наноситься при низьких температурах (від +5 °C ).

Для зручності потенційних покупців нами розроблена таблиця: "Характеристики епоксидних смол, що входять у комплекти" , яка дозволяє клієнту самостійно визначиться з вибором комплекту, який є складним полімерним компаундом ("живим матеріалом"), при роботі з яким мають місце ризики появи дефектів. Пам'ятайте: кількість матеріалу змішується з урахуванням життєздатність компаунда.

Епоксидні смоли - комплекти КЕ «Hobby-321»
Для лакування глянсовим лаком відмінно підходить КЕ «Hobby-321» (потрібно додатково розрідить розчинником ацетон).

КЕ «Hobby-321»: компонент Відгуки покупця  -  Аліна Чи: https://rozetka.com.ua/85235298/p85235298/

"У роботі з епоксидною смолою новачок, дуже рада, що придбала цей комплект для першого досвіду, все пройшло відмінно. Зручна пропорція суміші, без неприємного запаху, легко працювати за інструкцією, не мутніє. Окрема вдячність співробітникам. Мене обслужила мила дівчина, яка проконсультувала, відповіла на всі питання, запропонувала відмінні фарби. Результатом роботи залишилася дуже задоволена. Жовтий затверджувач мені нічого не зіпсував". Переваги:  Зручна пропорція суміші 2:1. Недоліки:  Жовтуватий колір суміші з-за затверджувача.

Барвники-пасти, кольори "Hobby" для епоксидної смоли, поліуретану:

епоксидний Компаунд «Hobby 221-Pour» 

На фото процес пігментації: епоксидний Компаунд «Hobby 221-Pour». Сертифікати якості на матеріали надані у розділі "СЕРТИФІКАТИ".