Кошик
129 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380975607777
+380955746762

Комплект "Slab" для ТОВСТОГО шару

Фільтрація товарів.

Вашій увазі партнерський інтернет-магазин Slab.ua. Перший в Україні з фільтрацією товарів по темі "Епоксидна смола" — тепер у покупця є можливість звузити асортимент до вибірки з характеристиками, найбільш релевантними індивідуальних потреб користувача. Такими характеристиками виступає товщина заливки, термін твердіння, ступінь твердості і прозорості, сфера застосування або інший важливий для користувача параметр. Фільтр допомагає швидше знайти потрібний товар і в якійсь мірі замінює продавця-консультанта.

Важливо! При тривалому зберіганні смола (компонент "1") може помутніти та з'єднання явитися облог, альо при прогріванні прозорість відновлюється.

У даній групі товарів представлені комплекти епоксидної смоли і прозорого затверджувача для заливки товстим шаром, відмітна риса яких - троє діб тверднення в теплому приміщенні, потім набір міцності 7 днів. Серед них є універсальні комплекти: КЕ «Slab-419» і КЕ «Slab-431», у яких можливий протоку і товщиною 3 мм Частий питання майстрів-меблярів: "Яка смола для заливки товщиною 4см?" Наша відповідь: "Смола епоксидна КЕ "Slab-421".

 Оптично прозорі (ювелірні) епоксидні компаунди в останні кілька років одержали широке поширення в біжутерії, виробництві сувенірів, оригінальних стільниць, ручок ножів і т. д. Їм присвячено багато публікацій, зокрема, в яких докладно обговорюється, який чудовий матеріал з'явився в руках майстрів і його потенційні можливості. Прозорий як лід, може використовуватися як об'ємне глянсове покриття з ефектом «лінзи»), при заливці в форми приймати будь-який заданий вигляд, прекрасно фарбується, гнеться в певних умовах. А скільки всякого різного можна в ньому розмістити: висушені квіточки, листочки, комахи, бісер, черепашки, камінчики, глітер, логотипи і фірмові знаки, годинникові механізми, фігурки та ін принаймні, кілька десятків фото і відео майстер класів навчать і навчать всіх технологічних тонкощів.

Унікальна формула епоксидної смоли КЕ «Slab-419» торгової марки SLAB володіє неперевершеною захистом від UV випромінювання і дає глянсову поверхню. В комплекті КЕ «Slab-419» затверджувач спеціально підібраний для отримання якнайкращого результату при заливці багатошарових виробів.

Затребувана практично у всіх галузях промисловості епоксидна смола, з точки зору хімічної будови, являє собою синтетичне олигомерное з'єднання, яке використовується в комплексі з отверджувачами, що сприяють завершенню процесів полімеризації. Саме ці процеси, після завершення яких, епоксидна смола готова до використання, визначають її технічні та експлуатаційні характеристики. З урахуванням цього, можна прийти до висновку, що епоксидна смола не може використовуватися в чистому вигляді.

Комплект КЕ «Slab-419» - 0,683 кгКомплект КЕ «Slab-419» - 0,683 кгКомплекти Епоксидна смола «Slab-419»КЕ «Slab-431», у яких можливий протоку і товщиною 3 ммЮвелірна епоксидна смола

Повідомляємо, що КЕ «Slab-421» характеризується найбільшим строком твердіння (дозрівання) серед усіх існуючих різновидів комплектів, тим самим не має таких ризиків як закипання, виділення температури, жолоблення, наявність безлічі бульбашок повітря.

Ключові особливості кожного комплекту, рекомендовані області застосування, товщина заливки, стан виробу - описані в таблиці "технічні Характеристики епоксидних смол (торгових марок «Slab» і «Hobby») ТУ У 20.5-42072402-001:2019

У цьому відео багато нових оригінальних ідей. Наприклад, склеїти центр кульбаби епоксидною смолою, щоб він не розвалився. Можна використовувати покупну кубічну або кулясту форму, можна стаканчик з-під йогурту, та що завгодно! Вкючайте фантазію і робіть! Епоксидна смола "Slab-419": https://hobby.kiev.ua/p1133838836-kom... Синя пігментна паста: https://hobby.kiev.ua/p1163170792-pas...

Випалювання по дереву електрикою.

Робота майстра Муратаєва Валерія, Київ р..

Фігури Ліхтенберга на стільниці з епоксидною смолою.

Випалювання по дереву електрикою. Робота майстра Муратаєва Валерія, Київ р.. Фігури Ліхтенберга на стільниці з епоксидною смолою. Як випалювати електричним струмом по дереву: створення «блискавок»

Важливо! Один з найпоширеніших міфів про епоксидній смолі свідчить, що в разі перевищення використовуваної норми затверджувача, затвердіння смоли відбувається значно швидше. Щоб розвінчати його, зазначимо, що перевищення кількості затверджувача не чинить впливу на швидкість полімеризації матеріалу. Єдино можливим способом прискорення полімеризації смоли є підвищення температури реагуючої суміші. Доведено, що підвищення температури на 10 градусів сприяє прискоренню процесу застигання в 2-3 рази. Ця властивість лягло в основу виробництва компаундів, в структурі яких містяться прискорювачі твердіння.

Комплект КЕ «Slab-419» - 0,683 кгКомплект КЕ «Slab-419» - 0,683 кг Робота майстра Андрія Колесника -ОдесаЕпоксидна смола «Slab-419»

також ВІДЕО Пасальное яйце з епоксидної смоли

Рекомендуємо комплект КЕ «Slab-419» - 2,73 кг, який може застосовуватися і як зв'язуюче для кругляка. При цьому відсутні будь-які ризики:закипання смоли, появи дефектів білої плівки, виділення високої температури.