Кошик
129 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380975607777
+380955746762

Комплект надшвидкого твердіння для тонких шарів

Комплект надшвидкого твердіння для тонких шарів!

В склад комплекту входить компонент "2" - затверджувач реактивний, парує, має сильний запах, після замісу працювати треба швидко, без зволікання. Швидкість твердіння, желатинізації залежить від початкової температури компонентів суміші і температури в приміщенні, де виконуються роботи. Пропорція - 31:100, де 31 р - затверджувач, а 100 г - це смола. Працюючи з цим комплектом, найчастіше, ми застосовуємо загусник Аеросіл з метою створення епоксидної шпаклівки. Працювати треба швидко, бажано після замісу відразу вибрати шпаклювальну масу з ємності (де вона може стрімко нагріватися) і розподілити рівномірно по основі вашого виробу (розтягнути масу, зменшуючи її обсяг, купчастість). А потім спокійно вирівнювати, загладжувати, допрацьовувати до потрібної форми. Але час обмежений!
КЕ «Hobby-019» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо - і хімічною стійкістю, гарними діелектричними показниками. КЕ «Hobby-019» здатний твердіти при температури від +5°С до +40°С. У складі КЕ «Hobby-019» компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модифікована трифункційним реактивним пластифікатором; компонент "2" - реактивний затверджувач - модифікований поліамін. Вартість - у т. ч. тара та пакування для відправки поштою) за 0,655 кг

КЕ «Hobby-019» КЕ «Hobby-019»

Суха склопластикова тканина тепер прилаштована до човна. Зараз епоксидне покриття наноситься на тканину... .починаючи з середини у напрямку до кінців. "Проходимо" склопластиком по одній стороні човна за раз.

КЕ «Hobby-019» КЕ «Hobby-019»

Склополотно обрізається і прилаштовується на кінцях човна. Зовнішній вигляд тепер має скловолокнисту тканину, прикріплену до корпусу. Після того, як вона висохне, відбудеться чищення шліфування та полірування.... Потім два додаткових нанесення епоксидного покриття КЕ «Hobby-019» будуть нанесені для заповнення плетіння майже невидимої тканини.

Після того, як зовнішня частина човна зашпакльована та епоксидована, човен перевертається, і внутрішня частина човна шпакується. Далі встановлюються сидіння та стояки сидінь. Потім їх знімають, а внутрішню частину човна фарбують епоксидним покриттям, тканина зі скловолокна не потрібна. Після того, як епоксидна речовина затверділа, три етапи покриття з чистого лаку наноситься в приміщенні, що не містить пилу.

КЕ «Hobby-019»КЕ «Hobby-019»Комплект №1 надшвидкого твердіння, для тонких шарів (0-2 мм)!КЕ «Hobby-021» компонент

Також в асортименті представлений КЕ «Hobby-021» - комплект надшвидкого твердіння, для тонких шарів (0-4 мм)! Це більш бюджетний варіант шпаклівки, оскільки в його складі більш дешева смола - компонент "1". Часто купується для масштабних робіт - наприклад, порозаполняющая стяжка по бетонній підлозі.

Характеристика комплекту: у складі КЕ «Hobby-021» компонент "1" - низькомолекулярна епоксидна смола, модифікована монофункційним хімічно-активним пластифікатором; компонент "2" - реактивний затверджувач - модифікований поліамін.

Працювати треба швидко, бажано після замісу відразу вибрати шпаклювальну масу з ємності (де вона може стрімко нагріватися) і розподілити рівномірно по основі вашого виробу (розтягнути масу, зменшуючи її обсяг, купчастість).Hobby-019 придатний для закладення щілин, але Працювати треба швидко, бажано після замісу відразу вибрати шпаклювальну масу з ємності

При змішуванні різних видів епоксидної смоли і додавання затверджувача утворюється матеріал з унікальними властивостями: жорсткий, твердий, міцний. Смоли в твердому стані характеризуються високою міцністю, тепло - і водостійкістю, а також володіють діелектричними властивостями. Також смола епоксидна стійка до дії лугів, галогенів і кислот. Розчинити матеріал можна тільки в ацетоні і складних ефірах.

у складі КЕ «Hobby-019» компонент у складі КЕ «Hobby-019» компонент  В якості роздільника для форм рекомендуємо Силіконовий спрей в аерозолі (300 мл)

В якості роздільника для форм рекомендуємо Силіконовий аерозоль (300 мл)

Епоксидні смоли відрізняються від поліефірних та вінілестерних смол більш ніж кількома перевагами, але найпростішим для розпізнавання є спосіб, яким вони каталізуються. Що стосується епоксидних смол, це завжди відношення смоли до затверджувача у співвідношенні 2:1, але майстри використовуєте різні «швидкісні» затверджувачі, щоб швидше або повільніше затвердіти. Використовуйте «повільний» затверджувач, коли на вулиці спекотно як-що вам потрібно більше робочого часу. Або «швидкий», коли на вулиці холодно і вам потрібен ремонт, щоб реставрувати як найшвидше. Епоксидні смоли мають велику стійкість до поглинання вологи, стійкість до стирання та відмінні адгезійні або «склеюючі» якості. Недоліком епоксидних смол є ціна; смороду приблизно в два-три рази дорожча, ніж поліефірні смоли. Альо всі ці хороші якості повинні щось коштувати!

у складі КЕ «Hobby-019» компонент

Сертифікати якості на матеріали надані у розділі "СЕРТИФІКАТИ".

Сертифікат Hobby-019При змішуванні різних видів епоксидної смоли і додавання затверджувача утворюється матеріал з унікальними властивостями: жорсткий, твердий, міцний. Смоли в твердому стані характеризуються високою міцністю, тепло - і водостійкістю, а також володіють діелектричними властивостями. Також смола епоксидна стійка до дії лугів, галогенів і кислот. Розчинити матеріал можна тільки в ацетоні і складних ефірах. Не вживати всередину! Берегти від дітей!