Продавець СМОЛА епоксидна SLAB та HOBBY розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
309 відгуків
+380 (97) 560-77-77
+380 (95) 574-67-62

НАЛИВНА ПІДЛОГА

НАЛИВНА ПІДЛОГА

Пропозиція наливні підлоги!

 

На більшості промислових об'єктів в розвинених країнах традиційні підлоги вже давно успішно замінені наливними підлогами.

Високі вимогу до підлог і їх характеристикам, що привели до розробки нових покриттів, таких як наливні підлоги. Промислові наливні підлоги являють собою, безшовна однорідне покриття на основі полімерного сполучного, яке наноситься на поверхню підлоги методом «наливання».Промисловий наливна підлога покликаний забезпечити всі необхідні властивості для конкретних умов експлуатації підлог на тому чи іншому промисловому, цивільному об'єкті (виробничий цех, склад, гараж і т. д.).

У наливних покриттів гладка безшовна матова поверхня, яка ідеально підходить для декоративного оформлення. Товщина таких підлог може варіюватися, що допомагає при необхідності згладити не надто суттєві дефекти підстави, і дозволяє уникнути підготовчої обробки. У наливних підлог хороша стійкість до стирання, агресивних середовищ, а так само вологостійкість. Дані підлоги застосовуються в приміщеннях, де механічні навантаження невеликі, а от санітарно-гігієнічні вимогами досить високі. Наливні підлоги чудово підійдуть для харчових цехів, лабораторій і складальних цехів електронної промисловості.

Плюс до практичної функції, наливні підлоги виконують і декоративну функцію. Вартість наливних підлог повністю виправдовується усіма їхніми унікальними характеристиками і позитивними якостями, серед яких не останнє місце займають їх зовнішня краса і висока стійкість до механічних пошкоджень. Крім цього наливні підлоги дуже легко очищати і цей процес не вимагає великої кількості часу і трудовитрат.

Підготовка підстави під наливні підлоги і полімерні підлоги починається з огляду бетонної підлоги. Під час огляду необхідно: визначити стан підстави. Відповідає підстава вимогам, які висуває виробник наливної підлоги до основи, визначити геометрію підлоги, наявність дефектів і способи їх усунення, наявність, розташування деформаційних швів і їх характеристики. Надалі, деформаційні шви підстави повинні збігатися з деформаційними швами в підстильному і особовому шарах наливної підлоги. При огляді визначаються вид і обсяг додаткових робіт (наприклад, вирівнювання підстави).

Основні вимоги до бетонних підлог при влаштуванні бетонних і наливних підлог:

•Підлога повинна бути виконаний з бетону або піскобетону. Міцність бетонної підлоги на стиск повинна бути не нижче М200. При влаштуванні полімерних підлог допускається менша міцність бетонної підлоги, але в цьому випадку повинні бути виконані роботи по зміцненню поверхні підлоги спеціальними проникаючими ґрунтами.

•Для наливної підлоги поверхня повинна бути рівною. Відхилення поверхні від площини при перевірці контрольної двометрової рейкою не повинні перевищувати 2мм. Основа повинна бути горизонтально. Відхилення від горизонталі не більше 0,5%. Для полімерного підлоги таких обмежень немає.

•Вологість основи не повинна перевищувати 4масс.%.

•На нижньому поверсі повинна бути виконана гідроізоляція від грунтових вод.

•Новий бетонний пол повинен набрати марочну міцність (28 діб при нормальних умовах тверднення).

•Бетонну підлогу, який був в експлуатації, не повинен містити плям і слідів від забруднення маслами, жирами, миючих засобами. Не повинно бути залишків старих покриттів, у тому числі полімерних, бітумних та інше.

•Температура бетонної підлоги і навколишнього повітря повинна бути:

◦наливні підлоги і двокомпонентні полімерні підлоги - вище +5 °С;

Якщо бетонна підлога не відповідає вимогам рівності, горизонтальності чи є забруднення, необхідно провести роботи по приведенню підстави у відповідність з вимогами. Дрібну шорсткість (до 1 мм) можна усунути шліфуванням. Велику шорсткість (від 1мм до 5мм) поверхні і наплыви бетону, розчину можна усунути за допомогою фрезерування або часткової вирубки. Великі хвильові перепади бетонної підлоги цим способом прибрати не можна.

Плями і сліди забруднення видаляють на всю глибину проникнення масел, жирів і т. д. за допомогою шліфування та фрезерування. Місця глибокого проникнення забруднення вирубують повністю.

Якщо з допомогою цих операція проблеми з дефектами і забрудненнями бетонної підлоги не усуваються, або ці способи малоефективні, а так само при великому відхилення поверхні основи від горизонтальності, необхідно виконати нову стяжку, яка буде відповідати вимогам до основи при влаштуванні полімерних наливних підлог.

По бетонній підлозі, який задовольняє всім викладеним вимогам, проводять підготовчі роботи для влаштування полімерного та наливної підлоги. Головне завдання цієї операції відкрити пори бетону. Для цього проводять шліфування підстави. Бетонну підлогу очищають від цементного молочка, видаляють верхній ослаблений шар, забруднення тощо. Застосовують мозаїчно-шліфувальні машини з алмазними або корундовими сегментами. У важкодоступних місцях використовують шліфувальних машини («Болгарку»), з відповідними дисками. Можна використовувати агрегати піскоструминні або хімічне фрезерування. Утворилася пил і шлам видаляють з поверхні шкребками, широким шпателем. Після чого, всю поверхню підстави підмітають жорсткими щітками (бажано пластиковими). Завдання вимести залишки дефектів - каверн, тріщин, раковин і т. д. Потім, уважно оглядають поверхню бетонної підлоги. Якщо знайдені погано очищені місця, необхідно провести додаткові роботи по очищенню.

Остаточне обезпилювання виконують за допомогою потужних промислових пилососів. Не допускається виконання знепилювання з застосуванням води, так як вода разом із залишками пилу і шламу знову заб'є - заповнить пори бетонної основи. Крім того, вологість основи може зрости більш 4масс.%. Всі подальші переміщення по очищеного бетонній підлозі виробляти тільки! в чистій змінного взуття.

Відразу після знепилювання бетонної підлоги виконують першу операцію нанесення полімерних підлог або наливних підлог - грунтування. Інтервал між обеспыливанием і грунтуванням повинен бути менше 2 годин.

Укладання наливного підлоги здійснюється коли бетон дозріє (не менше 28 діб від заливки). Бетон хорошої якості, не крихкий.

Нанесення основного і фінішного слоїв.

До нанесення основного шару приступають приблизно через 24 години після грунтування поверхні в залежності від температури навколишнього середовища. Заливку слід починати з найвищої точки підлоги. Пересуватися по підлозі краще всього на краскоступах. Основний шар наноситься зубчастим шпателем (див. інструкцію з приготування і нанесення суміші на упаковці конкретного виробника). Після висихання наноситься фінішний шар.

Нарізка швів

Для кращого результату необхідно прорізати шви. Полімерне покриття нанесене на бетонну основу відчуває всі лінійні деформації, яким піддається бетон у період свого твердіння і при подальшій експлуатації. Якщо бетонної основи більше одного року, то шви в полімерному покритті нарізаються в 2 рази рідше, інакше - прорізаються таким чином, щоб вони повторювали їх в бетоні. Готові шви обробляються грунтовкою і потім заповнюються шовним герметиком або спеціальним ущільнюючим шнуром.

Готовність наливної підлоги

У середньому, в залежності від температури середовища поверхня буде готова до пішохідним навантаженням через 1-2 дні, а в повній мірі такі підлоги можна використовувати через 5-10 днів, але для кожного конкретного випадку необхідно розраховувати свої терміни, в залежності від наливної підлоги і зовнішніх факторів.

Технологія їх монтажу передбачає приготування розчину з різних складових і заливку на підготовлену поверхню. Важлива для цього розчину хороша текучість. Маса рівномірно заповнює простір, твердне і утворює ідеально гладку, блискучу чи матову поверхню.

Крім практичної функції, наливні підлоги виконують і декоративну функцію. Вартість наливних підлог повністю виправдовується усіма їхніми унікальними характеристиками і позитивними якостями, серед яких не останнє місце займають їх зовнішня краса і висока стійкість до механічних пошкоджень. При виготовленні наливних підлог також застосовують декоративні чіпси - це частинки фарби, які використовуються для декорорирования полімерних покриттів.

Наливні підлоги мають епоксидну основу.

Епоксидні підлоги відносяться до класу наливних підлог. Основі перевага епоксидної смоли полягає в тому, що вона не реагує на такі активні хімічні сполуки, кислоти, солі, луги, різні автомобільні розчини та інші промислові суміші. Однак порівняно з поліуретановими статями епоксидні менш еластичні, вони не витримують великих динамічних навантажень. Якщо вибирати підлоги для приміщень з сильними механічними впливами на підлогу, то краще використовувати поліуретанові, а для великої статичного навантаження підійде епоксидне покриття. Приклад: комплекс по догляду за автомобілями, епоксидні підлоги оптимальні у зв'язку з невеликими статичними навантаженнями. Так само гарні вони в цехах з хімічним виробництвом. Додатковою перевагою такої підлоги є те, що немає більше потреби спеціально займатися його гідроізоляцією. Однак занадто інтенсивних механічних навантажень така підлога не витримає. Стандартна товщина всієї системи складає від 1,5 до 2,5 мм.

Епоксидні підлоги абсолютно нешкідливі для здоров'я, не містять ніяких токсичних складових, не пахнуть. Доглядати за ними дуже просто – вони не припадають пилом, самого простого миття достатньо.

Об'єкти застосування:

-харчова, фармацевтична, хімічна промисловість

-торгові, зали очікувань, складські, підсобні приміщення, «мокрі» цеху

-школи, дитячі садки, медичні установи, об'єкти побутового обслуговування

Ми пропонуємо пристрій епоксидного покриття на підготовлену бетонну основу різних видів, виходячи з Вашого технічного завдання.

Системи покриттів :

Паропроникна система покриттів:

Це покриття, які застосовуються по вологому бетонній основі (7 днів бетону від заливки) використовується високоякісна водоэмульгируемая пігментована 2х компонентна епоксидна смола широкого спектру застосування і зниженою схильністю до пожовтіння. Переваги:

-швидка і безпечна укладання навіть при високій вологи;

-стійкий до механічних навантажень.

-відмінне самовирівнювання і затвердіння без утворення бульбашок навіть при низькій циркуляції повітря.

-можливе створення декоративного, антистатичного і противоскользящего пкрытий.

Ультрофиолетостойкое покриття:

Спеціальне ультрофиолетостойкое покриття підлоги на основі поліуретанових матеріалів , що дозволяє зберегти колір основних несучих покриттів і запобігти пожовтіння від «старості»

Компенсаційна покриття:

Покриття призначене для локальних ремонтів (порозаполняющая стяжка).

Протиковзке покриття:

Кварцове покриття підлоги на основі фарбованого кварцового піску. Використовуються переважно на підлогах з високими навантаженнями (склади, пандуси, цеху м'ясокомбінатів).

Антистатичні системи покриття підлоги:

-це струмовідвідні системи покриттів підлоги перешкоджають накопиченню електростатичної напруги. Хороша провідність проміжного шару виключає необхідність у виснажливій укладанні мідної стрічки. Покриття стійке до механічних навантажень. Переваги:

-запобігає накопичення електростатичного заряду навіть при невеликій напрузі;

-можливо надання паропроникності , химстойкости , а також протиковзких властивостей.

-навіть при нанесенні тонким шаром або в якості друку , покриття відмінно витримують механічні навантаження.

-економічна укладання, так як мідна стрічка використовується тільки в месстах заземлення.

Обезпилювання:бетонних підлог Недоліком є їх пилення. Один з методів знепилювання, є застосування антисептика на епоксидній основі. Дані просочення зміцнюють і вирівнюють поверхню пористі поверхні. Створюють захисний шар , який володіє стійкістю до хімічних впливів і забезпечують відсутність пилу на поверхнях, крім цього:

-стійкість до хімічно агресивних середовищ;

-покриття стає зносостійким, набуває низьку стираність;

-підлоги стають вологостійкими, водонепроникними.

 

Декоративні чіпси (флоки) для наливних підлог – це частинки фарби, які використовуються для декорорирования полімерних покриттів.

Чіпси – універсальний матеріал, що дозволяє вирішувати безліч завдань при влаштуй суспільстві наливної підлоги:

-отримати різну стать на одній основі(це набагато простіше, ніж робити різнобарвний підлогу з використанням полімерних покриттів різного кольору).

-при вбиванні великої кількості чіпсів(від 200 до 700г на м. кв.) у полімерне покриття покриття не втрачає своїх декоративних властивостей з плином часу, сліди стирання на ньому фактично не помітні.

-чіпси застосовують для створення матового полімерного покриття.

-дрібні дефекти полімерного підлоги стають практично непомітними при декоруванні підлоги чіпсами.

   

Підлоги для складів – це тонкошарові полімерні покриття.

Полы для складов из за своей высокой нагруженности нуждаются в надежном и прочном покрытии. Складские полы должны выдерживать механические и динамические нагрузки. Должны быть устойчивы к перепадам температур, устойчивы к падению тяжелых предметов, должны быть устойчивы к истиранию и не должны пылить. Но самые главные требования к складским полам это:

- высокая конструктивная прочность, способная выдерживать большие статические и динамические нагрузки;

- высокая ровность, необходимая для установки стеллажного оборудования и работы подъемно-погрузочной техники.

 

Вартість 1м. кв. носить індивідуальний характер і залежить від стану основи(бетону) замовника, а також умов відрядження та обсягів робіт

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner