Продавець СМОЛА епоксидна SLAB та HOBBY компанія "Епоксі Україна" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
261 відгук
+380 (97) 560-77-77
+380 (95) 574-67-62

Комплекти Hobby надшвидкого твердіння для ремонту

Комплекти надшвидкого твердіння для тонких шарів!

У складі комплекту КЕ «Hobby-019» компонент "2" - затверджувач реактивний, парує, має сильний запах, після замісу працювати треба швидко, без зволікання. Швидкість твердіння, желатинізації залежить від початкової температури компонентів суміші і температури в приміщенні, де виконуються роботи. Пропорція для КЕ «Hobby-019» - 31:100, де 31 р - затверджувач, а 100 г - це смола. Працюючи з цим комплектом, найчастіше, ми застосовуємо згущувач Аеросіл з метою створення епоксидної шпаклівки. Працювати треба швидко, бажано після замісу відразу вибрати шпаклювальну масу з ємності (де вона може стрімко нагріватися) і розподілити рівномірно по основі вашого виробу (розтягнути масу, зменшуючи її обсяг, купчастість). А потім спокійно вирівнювати, загладжувати, допрацьовувати до потрібної форми. Але час обмежений!
КЕ «Hobby-021» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо - і хімічною стійкістю, гарними діелектричними показниками. КЕ «Hobby-019» здатний твердіти при температури від +15°С до +40°С. У складі КЕ «Hobby-019» компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модифікована трифункційним реактивним пластифікатором; компонент "2" - реактивний затверджувач - модифікований поліамін.

КЕ «Hobby-019» КЕ «Hobby-019» КЕ «Hobby-019» КЕ «Hobby-019»

Суха склопластикова тканина тепер прилаштована до човна. Зараз епоксидне покриття наноситься на тканину... .починаючи з середини у напрямку до кінців. "Проходимо" склопластиком по одній стороні човна за раз.

КЕ «Hobby-021» - комплект надшвидкого твердіння, для тонких шарів

Склополотно обрізається і прилаштовується на кінцях човна. Зовнішній вигляд тепер має скловолокнисту тканину, прикріплену до корпусу. Після того, як вона висохне, відбудеться чищення шліфування та полірування.... Потім два додаткових нанесення епоксидного покриття КЕ «Hobby-019» будуть нанесені для заповнення плетіння майже невидимої тканини.

Комплект №1 надшвидкого твердіння, для тонких шарів (0-2 мм)! Аэросил - наполнитель в эпоксидный компаунд "Hobby-019" или "Hobby-021" для создания шпатлёвки. Аэросил - наполнитель в эпоксидный компаунд "Hobby-019" или "Hobby-021" для создания шпатлёвки. 

Також в асортименті представлений КЕ «Hobby-021» - комплект надшвидкого твердіння, для тонких шарів (0 - 4 мм)! Це більш бюджетний варіант шпаклівки, оскільки в його складі більш дешева смола - компонент "1". Часто купується для масштабних робіт - наприклад, порозаповнююча стяжка по бетонній підлозі.

КЕ «Hobby-021» - комплект надшвидкого твердіння, для тонких шарів Аэросил - наполнитель в эпоксидный компаунд "Hobby-019" или "Hobby-021" для создания шпатлёвки  КЕ «Hobby-021»

 

Працювати треба швидко, бажано після замісу відразу вибрати шпаклювальну масу з ємності (де вона може стрімко нагріватися) і розподілити рівномірно по основі вашого виробу (розтягнути масу, зменшуючи її обсяг, купчастість). Hobby-019 придатний для закладення щілин, але Працювати треба швидко, бажано після замісу відразу вибрати шпаклювальну масу з ємності Аэросил - наполнитель в эпоксидный компаунд "Hobby-019" или "Hobby-021" для создания шпатлёвки. Епоксидні смоли

При змішуванні різних видів епоксидної смоли і додавання затверджувача утворюється матеріал з унікальними властивостями: жорсткий, твердий, міцний. Смоли в твердому стані характеризуються високою міцністю, тепло - і водостійкістю, а також володіють діелектричними властивостями. Також смола епоксидна стійка до дії лугів, галогенів і кислот. Розчинити матеріал можна тільки в ацетоні і складних ефірах.

Епоксидні смоли відрізняються від поліефірних та вінілестерних смол більш ніж кількома перевагами, але найпростішим для розпізнавання є спосіб, яким вони каталізуються. Що стосується епоксидних смол, це завжди відношення смоли до затверджувача у співвідношенні 2:1, але майстри використовуєте різні «швидкісні» затверджувачі, щоб швидше або повільніше затвердіти. Використовуйте «повільний» затверджувач, коли на вулиці спекотно як-що вам потрібно більше робочого часу. Або «швидкий», коли на вулиці холодно і вам потрібен ремонт, щоб реставрувати як найшвидше. Епоксидні смоли мають велику стійкість до поглинання вологи, стійкість до стирання та відмінні адгезійні або «склеюючі» якості. Недоліком епоксидних смол є ціна; смороду приблизно в два-три рази дорожча, ніж поліефірні смоли. Але всі ці хороші якості повинні щось коштувати!

При змішуванні різних видів епоксидної смоли і додавання затверджувача утворюється матеріал з унікальними властивостями: жорсткий, твердий, міцний. Смоли в твердому стані характеризуються високою міцністю, тепло - і водостійкістю, а також володіють діелектричними властивостями. Також смола епоксидна стійка до дії лугів, галогенів і кислот. Розчинити матеріал можна тільки в ацетоні і складних ефірах. Не вживати всередину! Берегти від дітей!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner