Продавець СМОЛА епоксидна SLAB та HOBBY компанія "Епоксі Україна" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
261 відгук
+380 (97) 560-77-77
+380 (95) 574-67-62

Двоокис кремнію AEROSIL

Двоокис кремнію AEROSIL

Існує спосіб згущення за допомогою діоксида кремнія Аеросіл!

Наші клієнти ЗАДАЮТЬ часте питання про можливість згущення акрилових фарб та кардинального здешевлення живопису акрилом. Ми відповідаємо: "Так! Це цілком реальна технологія, в якій немає нічого складного". Аеросіл - елементарний порошок без строків придатності. Одна порада - додавайте поступово, потрошку. Можна використовувати і дорожчі акрилові клеї і якщо вони густі, їх можна трохи розбавити водою до потрібної консистенції. До речі вода уповільнюватиме висихання. Також можна використовувати спеціальний сповільнювач для висихання акрилу. Перед першим застосуванням про всяк випадок зробіть контрольний тест.

 Двоокис кремнію AEROSIL 380 Двоокис кремнію AEROSIL

Аеросіл – високодисперсний, високоактивний, аморфний, пірогенний діоксид кремнію (хімічна формула – SiO2). Продукт пожежо- та вибухобезпечний, не має загальнотоксичної дії. Багаторічні спостереження свідчать, що при попаданні в легені Аеросіл не викликає силікозу. Аеросіл є дуже чистим аморфним непористим діоксидом кремнію з розміром частинок від 5 до 40 нм. Це надзвичайно легкий білий порошок, який у тонкому шарі здається напівпрозорим, блакитним. Розмір частинок Аеросілу становить 10-40 нм для марок 175, 200; 5-20 нм для марки 300; 5-15 нм для марки 380. Він має гарні адсорбційні властивості, особливо до полярних речовин.

Як наповнювач Аеросіл знайшов багатостороннє застосування, яке повністю засноване на таких властивостях, як надзвичайно маленькі розміри частинок, їх однорідність, сферична форма і високий ступінь чистоти. При додаванні Аеросілу в рідкі системи спостерігається ефект згущення, що має особливо важливе значення у виробництві такої продукції як мастила, лаки, фарби, клеї тощо.

Двоокис кремнію AEROSIL Двоокис кремнію AEROSIL 380 Двоокис кремнію AEROSIL 380

Двоокис кремнію AEROSIL® дозволяє вам справлятися з екстремальними температурами крім традиційного виробництва поліестеру, силікону, фарб. Гідрофільні продукти AEROSIL® з зростаючим успіхом використовуються в областях високих технологій. Властивості найдрібніших часток і висока ступінь чистоти колоїдних двуокисей кремнію відіграють головну роль у галузях виробництва електроніки та оптичного волокна. Крім того, гідрофільні марки AEROSIL® характеризуються рентгенівською тонкою безформною структурою. Залежно від ринку і областей застосування існують продукти з різними розмірами первинних частинок і різними БЕТ-площами поверхні. Також є деякі види продукції в ущільненому вигляді.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner