Продавець СМОЛА епоксидна SLAB та HOBBY компанія "Епоксі Україна" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
262 відгуків
+380 (97) 560-77-77
+380 (95) 574-67-62

АЕРОСІЛ - згущувач для епоксидної смоли

Існує спосіб згущення за допомогою діоксида кремнія Аеросіл!

Наші клієнти ЗАДАЮТЬ часте питання про можливість згущення акрилових фарб та кардинального здешевлення живопису акрилом. Ми відповідаємо: "Так! Це цілком реальна технологія, в якій немає нічого складного". Аеросіл - елементарний порошок без строків придатності. Одна порада - додавайте поступово, потрошку. Можна використовувати і дорожчі акрилові клеї і якщо вони густі, їх можна трохи розбавити водою до потрібної консистенції. До речі вода уповільнюватиме висихання. Також можна використовувати спеціальний сповільнювач для висихання акрилу. Перед першим застосуванням про всяк випадок зробіть контрольний тест.

Порошок кремнеземного згущувача AEROSIL, використовуваний для збільшення в'язкості різних смол, включаючи епоксидні, поліефірні, вінілестерові та поліуретанові, а також для запобігання їх стікання з вертикальних поверхонь. Аеросіл – дуже міцний наповнювач, створює однорідну суміш. Часто використовується в поєднанні з іншими наповнювачами. Його можна використовувати для підвищення міцності конструкції, а також в якості клейового наповнювача, в результаті чого поверхня стає більш твердою і гладкою. Розмір частинок Аеросілу становить 5-15 нм для марки 380.

В залежності від призначення випускають:

  • гідрофільний діоксид кремнію;

  • гідрофобний діоксид кремнію, модифікований диметилдихлорсиланом (ДМДХС) безперервним методом.

У продажу продукт пропонується в таких обсягах: 1 літр5 літрів10 літрів, 20 літрів та мішок 10 кг.

гідрофільний діоксид кремнію - марки Орісіл 100, Орісіл 150, Орісіл 175, Орісіл 200, Орісіл 300 Пірогенний діоксид кремнію колоїдний діоксид кремнію (SiO2), дуже легкий мікронізований порошок з вираженими адсорбційними властивостями. «Аеросил» — це торгова назва початкового розробника ... Аеросіл-130 - діоксид кремнію  Аеросіл-130 - діоксид кремнію  AEROSIL AEROSIL 

Аеросіл - наповнювач в епоксидний компаунд "Hobby-019" або "Hobby-021" для створення шпаклівки. Приблизна пропорція (залежить від щільності компаунда), як правило 1:17 у ваговому еквіваленті. Це означає що на 17 кг компаунда потрібно для згущення 1 кг Аеросілу.

Аеросіл використовується як якісний наповнювач у виробництві гуми, загусник мастильних матеріалів, клеїв, герметиків, поліефірних і епоксидних смол, фарб, лаків, для додання сипучості порошковим і гранульованим продуктам (наприклад, мінеральних добрив, пральних порошків тощо), а також в текстильній, фармацевтичній, парфумерній і харчовій промисловостях. Особливо він не заміним при влаштуванні ПОРОЗАПОВНЮЮЧОЇ СТЯЖКИ з епоксидної смоли.

  Після згущення смола стає  білого  кольору, відповідно - не прозорою!

Порошок Аеросіл є найактивнішим кремнеземным наповнювачем в епоксидну смолу. У наш час він знаходить застосування в самих різних областях: рукоділля, ремонт підлог, фармвиробництва, харчові добавки. Крім традиційного виробництва поліестеру, силікону, фарб гідрофільні продукти AEROSIL® зі зростаючим успіхом використовуються в областях високих технологій.

Пропонуємо Вам різні типи колоїдного двуокису кремнію торгової марки AEROSIL® виробництва компанії EVONIK (Degussa) (Німеччина).

Аеросіл у косметичному виробництві!

 

  1. Використовується як загусник для великої кількості косметичних засобів;
  2. Входить до складу пудри і рум'ян, а також тіней;
  3. Аеросіл  додають до складу кремів, гелів, шампунів, туалетного мила та лаків для нігтів;
  4. Аеросіл застосовується у виробництві парфумерних засобів.

Кількісною характеристикою, що визначає марку Аеросілу, є величина питомої поверхні. Між розмірами первинних частинок і величиною питомої поверхні існує закономірний зв'язок: чим менше розмір часток, тим більше величина питомої поверхні. Розмір частинок Аеросілу становить 10-40 нм для марок 175, 200; 5-20 нм для марки 300; 5-15 нм для марки 380.

Відро Аеросілу (1,1 кг) - 20 л.

ОПИС:   Хімічна формула: ЅіО2 оксид кремнію (IV)

Молекулярна маса: 60,08 г/моль

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:  зовнішній вигляд: надзвичайно легкий білий порошок, який в тонкому шарі здається напівпрозорим, голубуватим. Запах: відсутній. Питома щільність: частки Аеросілу утворюють фізичні пухкі агрегати, тому обсяг Аеросілу фактично на 98% заповнений повітрям. Якщо істинна густина SiO2 становить 2,2 г/см3, то щільність Аеросилу 40 - 60 г/л

Температура плавлення: 1726 °C Температура кипіння: 2230 °С

Аеросіл-130 - діоксид кремнію  Аеросіл-130 - діоксид кремнію  Аеросіл-380 - діоксид кремнію  AEROSIL

Після згущення смола стає білою - не прозорою!

Двоокис кремнію AEROSIL® дозволяє вам справлятися з екстремальними температурами крім традиційного виробництва поліестеру, силікону, фарб. Гідрофільні продукти AEROSIL® з зростаючим успіхом використовуються в областях високих технологій. Властивості найдрібніших часток і висока ступінь чистоти колоїдних двуокисей кремнію відіграють головну роль у галузях виробництва електроніки та оптичного волокна. Крім того, гідрофільні марки AEROSIL® характеризуються рентгенівською тонкою безформною структурою. Залежно від ринку і областей застосування існують продукти з різними розмірами первинних частинок і різними БЕТ-площами поверхні. Також є деякі види продукції в ущільненому вигляді.

          Пропонуємо Вам різні типи колоїдного двуокису кремнію торгової марки AEROSIL, Аеросіл-380 - діоксиду кремнію.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner