Кошик
129 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380975607777
+380955746762
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Захисні грунтовки для бетону та деревини


Просочення для бетону КЕ «Hobby 221» являє собою зміцнюючої складу на основі эпоксикомпаунда.
Проникаючи в пори бетонної підлоги просочення полімеризується, пов'язуючи таким чином частинки бетону. Поверхня підлоги зміцнюється в десятки разів, має глянцевий вигляд, є химстойкой і БЕЗПИЛООВЇ.

Наноситься на бетонну або інше мінеральну основу. Поверхня повинна бути очищена від пилу та виступив цементного молока від пухкого матеріалу, хім забруднення, жирів, залишків старих полімерних покриттів. Залежно від характеру забруднень їх видаляють заметанием, промисловими пилососами, шліфуванням, фрезеруванням. Всі нерівності, тріщини, вибоїни поверхні, повинні бути закладені відповідним безводним ремсоставом, наприклад епоксидна шпаклівка КЕ «Hobby-021».

Чим розбавити епоксидний грунт? Відповідь - розчинником, бажано етилацетатом! Тут все досить просто: якщо ви купуєте двокомпонентний склад КЕ «Hobby 221», то він поставляється вже з затверджувачем. Тобто в комплекті є друга банку – вам просто потрібно буде розмішати їх у потрібній пропорції (46:100).

КЕ «Hobby 221»Просочення для бетону КЕ «Hobby 221» являє собою зміцнюючої склад

Глибоко проникаючи в капілярно-пористу структуру бетону, просочення КЕ «Hobby 221» взаємодіє зі складовими цементного каменю і утворює нерозчинні ниткоподібні кристали, що заповнюють пори, капіляри і мікротріщини бетону. В результаті просочення блокує пори і мікродефекти структури бетону, що перешкоджає руйнуванню бетону і утворення пилу на поверхні (знепилювання бетону). Обеспыливающая просочення демонструє відмінне проникнення (до 5мм і більше) і зчеплення з бетоном, забезпечуючи зміцнену поверхню з високою твердістю. При використанні просочення як обеспыливающего складу, поверхню бетонної підлоги не тільки ефективно знепилюючого, але і стає ударопрочной і стійкою до абразивного зносу.

КЕ «Hobby 221»

Двокомпонентна  епоксидна зміцнююча  грунт-просочення для знепилювання і фарбування бетонних підлог. Разреживается розчинником (купується окремо).

Вимоги до оброблюваним поверхням:   наноситься на суху бетонну або інше мінеральну основу. Поверхня повинна бути очищена від пилу та виступив цементного молока від пухкого матеріалу, хім забруднення, жирів, залишків старих полімерних покриттів. Залежно від характеру забруднень їх видаляють заметанием, промисловими пилососами, шліфуванням, фрезеруванням. Всі нерівності, тріщини, вибоїни поверхні,  повинні бути закладені відповідним ремсоставом без вологи.

Перед нанесенням  КЕ «Hobby 221» компонент «1»  та компонент «2»  змішують в необхідній пропорції (46 г затверджувача і 100г смоли) механічним змішувачем протягом  5-10 хвилин.   Після змішування готовий продукт повинен вистоятися протягом 2 хвилин і після повторного перемішування 1-2 хвилини з додаванням 10-20% розчинника (647, 646) матеріал готовий безпосередньо до нанесення. Оптимальна t° поверхні при нанесенні +15ºС+25 ºС. Час життя готової суміші становить максимум 20 хвилин, відповідно наносити (працювати) без зволікання) т. к. замішаний матеріал в ємності може почати грітися і закипіти, отвердев раніше часу.  Бетонну (чи інше) підстава при нанесенні повинно бути сухим, і ізольованим від капілярної дифузії вологи. Грунт просочення наноситься методом безповітряного розпилення, або хутряним валиком до насичення, або шпателем насдир. Протягом періоду висихання (24 години) поверхні не допускати потрапляння вологи та інших забруднень механічного або хімічного типу. На наступний день повторити подібне нанесення (розхід матеріалу, як правило, менше). Зберігання:   Зберігати просочення в приміщенні, окремо компонент «1» від компонента «2» , виключивши попадання на неї прямих сонячних променів і вологи. Гарантійний термін зберігання  - 12 місяців і вище в герметично закритій тарі.

Сертифікати якості на матеріали надані у розділі "СЕРТИФІКАТИ".

https://polymerbeton.uaprom.net/p228758758-gruntovka-epoksidnaya-hobby.html

комплект №3 для проби (випробування) з мінімальною загальною вагою 1,46 кг.

Властивості:

• висока проникаюча здатність в структуру підстави (бетон, цементно-піщані стяжки, інші мінеральні основи)

• просочує основу на глибину від 3 до 8 мм, збільшує поверхневу міцність, знижує пористість підстави до 97%

• висока хімстійкість до органічних лугів, кислот

• маслобензостійка

• застосовується як самостійне покриття, або в системі епоксидних покриттів або епоксидних  наливних підлог

• знижує поверхневий пористість матеріалу.

Області застосування:

• грунт-просочення бетонних промислових підлог , дерев'яних і  пр. пористих поверхонь

• первинний шар при влаштуванні епоксидних і епокси-поулиритановых наливних підлог на об'єктах цивільного та комунальної забудови, в медичних та шкільних установах, магазинах, промислових об'єктах і складах.

• для знепилювання, збільшення зносостійкості

Завдяки застосуванню знепилюючої просочення КЕ «Hobby 221» Ви надовго забудете про проблему пилять промислових підлог.

Знепилювання підлоги необхідно на підприємствах з автоматизованими виробничими лініями, щоб виключити засмічення дорогого обладнання та електронної апаратури. Обезпилювання рекомендується для складських і торгових приміщень, підлог виробничих цехів, ангарів, автостоянок, автосервісів, гаражів, паркінгів, підприємств меблевої і деревообробної промисловості, підприємств машинобудування, верстатобудування, ринків, терміналів і будь-яких інших об'єктів, де потрібно обеспиленним підлогу, захист від запалі, надійність і довговічність бетонних підлог.

       Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри або захист особи.  В у разі контакту з шкірою  або очима промити  великим  кількістю води і звернутися за медичною допомогою. Не вживати  всередину! Берегти від дітей!

ТELALIT-410, polymerbeton.uaprom.net