Кошик
129 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380975607777
+380955746762

ЗНЕПИЛЮВАННЯ БЕТОННОЇ ПІДЛОГИ - КЕ «Hobby-221»

КЕ «Hobby-221»: компонент

Використання комплекту КЕ «Hobby-221» в якості грунтовки для знепилення:

Витрати: орієнтовно 0,25 кг на 1 м кв за одне нанесення. Бажано наносити у два шарі, тоді витрати збільшуються орієнтовно до 0,45 кг на 1 м кв ( за умов додавання розчинника). Застосування: компонент «1» і компонент «2» змішують в необхідній пропорції (46:100) механічним змішувачем протягом 2-4 хвилин. Далі розріджується нежирним розчинником (марки 646 або 647). Тобто після повторного перемішування (1-2 хв.) з додаванням 10-20% розчинника матеріал готовий до нанесення. Годину життя готової суміші складає максимум 30 хв., відповідно наносити (працювати) без зволікання, так як замішаний матеріал в ємності може почати грітися і кипіти. Бетонна поверхня (або інше) при нанесенні має бути суху, та гідроізольованою. Наноситися хутряним валиком до насичення. Протягом періоду висихання (24 години) на поверхню не допускати попадання вологи та інших забруднень механічного або хімічного типу. На наступний день повторити подібне нанесення (витрата матеріалу менше 0,2 кг/м кв ).

Промислові бетонні підлоги без будь-якого захисного полімерного покриття (просочення, тонкошарові полімерні покриття, наливні ЦЕМЕНТНІ підлоги, топінги і т. п.) схильні до пилення, особливо марки бетонних підлог нижче М150.
Просочення для бетону КЕ «Hobby-221» являє собою зміцнюючої складу на основі эпоксикомпаунда.
Проникаючи в пори бетонної підлоги просочення КЕ «Hobby-221» полімеризується, пов'язуючи таким чином частинки бетону. Поверхня підлоги зміцнюється в десятки разів, має глянцевий вигляд, є химстойкой і БЕЗПИЛООВЇ.

Пропонуємо послугу інженерного супроводу.
ДОГОВІР, ГАРАНТІЯ, консультациии - 097-5607777, 095-574-6762

Ґрунтовка КЕ «Hobby-221» ― це епоксидна композиція (смола+затверджувач). Принцип действия этого состава заключается в том, что проникая в поры бетонного пола пропитка полимеризуется, связывая таким образом частицы бетона. Поверхность пола имеет глянцевый вид, является химстойкой и беспыльной, с функцией гидроизоляции.
Наноситься на бетонну або інше мінеральну основу. Поверхня повинна бути очищена від пилу та виступив цементного молока від пухкого матеріалу, хім забруднення, жирів, залишків старих полімерних покриттів. Залежно від характеру забруднень їх видаляють заметанием, промисловими пилососами, шліфуванням, фрезеруванням. Всі нерівності, тріщини, вибоїни поверхні, повинні бути закладені відповідним ремсоставом. Упрочнітель