- В наявності
- Оптом і в роздріб
Глітер сріблястий галографічний - 80 грам
350 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (97) 560-77-77
- +380 (95) 574-67-62
При бажанні ви можете самі виготовити сріблясту фарбу або виріб, додавши в основу глітер, перламутрові пігменти різних кольорів. У створенні кожного прикраси з глитером величезне значення має підбір вихідного матеріалу. Інтенсивність і багатобарвність райдужних переливів залежать від кута погляду на глитер, і це необхідно враховувати при формуванні основи для камеї або кабошона.
Ми пропонуємо: люмінофори, срібло порошок, золото порошок, перламутри порошкоподібні - синій, зелений, перламутри для фарби, глітер та ін наповнювачі в епоксидну смолу.
Гліттер – це розсипчасті, дрібно нарубані різнобарвні блискітки, що мають широкий спектр застосування в творчості, макіяжі та манікюрі, в рукоділлі, в поліграфії. Проводиться гліттер шляхом подрібнення різнобарвною фольги і перетворюється в сяючу піль надзвичайної краси, а частинки гліттера можуть бути різними за розміром, від зовсім крихітних частинок пилу, до крупиць по 2 мм.
Гліттер допоможе самим звичайним повсякденним предметів засверкать як коштовностей, перетвориться і виділиться. Звичайна скляна банка або пляшка перетвориться у вишукану вазу, чохол мобільного телефону заіскриться і заграє мільйонами зірок, а манікюр придбає святковий і екстравагантний вигляд.
Характеристики глітерів:
Колір: сріблястий
Вага: 80 гр
Гліттер можна використовувати в якості основного покриття, або надати виробу ефект рідкісного мерехтіння, промалювавши невеликі ділянки пензлем і присипавши глітером.
Як користуватися глітером?
Місця, які рукодільниця бажає прикрасити глітером спочатку необхідно покрити лаком, клеєм або фарбою, присипати блискітками, дочекатися повного висихання і змести залишки гліттера пензлем. Під саморобку, яку збираєтеся прикрасити глітером, рекомендовано підкласти лист паперу – це не тільки з метою економії блискіток та можливості використовувати їх повторно, але і для спрощення процесу прибирання після творчості. При бажанні гліттер можна зміцнити, завдавши зверху безбарвний лак.
Вироби з гліттера:
Глітером можна прикрасити що завгодно і виготовити масу красивих виробів своїми руками, наприклад милі шпильки ручної роботи, для яких необхідно придбати основи для шпильок і визначиться з матеріалами для декору. Це можуть бути намистини або квіточки, невагомий фатин або розкішні атласні стрічки, а потім прикрасити бажані елементи за допомогою гліттера. За мою ж схемою вийде і чудовий обідок, варто тільки доглянути відповідні засади для ободків. Результат повинен вийде карколомним.
Наш магазин на вул. Автозаводська-83 пропонує купити гліттер і прикрасити блискітками чохол планшета, а наносити гліттер можна на рівномірно розмазаний безбарвний клей. При бажанні виріб, можна доповнити стразами або паєтками, які виглядають не менш розкішно і надають фактурності.
Гліттер нерідко використовується для створення і декорування прикрас і стильних аксесуарів. Блискітками прикрашають ремінці годин, серцевини або обідки каменів, окремі елементи і невеликі ділянки виробу. Виходить яскраво і заворожуюче.
Якщо говорити про золотою або срібною фарбі без лапок, то дійсно вона робиться з золота і цінується вище самого золота. Для такої фарби із золота отримують найдрібнішого помолу порошок, з якого, застосовуючи різні сполучні, і виробляють рідкі фарби. Наприклад, у виробництві посуду із скла, фаянсу, порцеляни застосовують подібну золоту фарбу, яка після термічної обробки посуду намертво схоплюється з виробом, після чого не боїться ні гарячих щів, ні чаю, ні кави. Рецепту я її не знаю, не знайомий також з складом фарби, якою пофарбовані скульптури знаменитих фонтанів у Петергофі (мене цей склад перестав цікавити, коли я дізнався, скільки чистого золота пішло на цю скульптуру). Крім механічної забарвлення, вироби золотяться і електролітичним методом. У цьому випадку при проходженні через електроліт електричного струму позитивно заряджені іони золота Au+ (катіони) осідають на катоді, яким є виріб. Так золотять і сріблять предмети біжутерії, часові корпусу, зброю, ножі, дзеркала, вилки, браслети і т. д. Існує ще один метод покриття будь-яких виробів чистим золотом. Це приклейка на виріб дуже тонких золотих листочків, званих сусальним золотом. Таким способом золотять оклади ікон, церковні куполи, рамки художніх картин і т. д.
Рекомендоване застосування:
- пігменти можуть використовуватися у всіх типах ЛКМ.
- пігменти можуть використовуватися для фарбування практично всіх типів пластмас.
- виробництво косметичних товарів.
- фарбування виробів зі штучних шкір.
- фарбування гумотехнічних виробів.
- фарбування шпалер.
- виготовлення фарб для друку.
Глитер сріблястий від ТОВ "Епокси Україна" - це частинки у формі шестикутника, які є дуже ефектним і універсальним декоративним матеріалом.
Пігмент можна розмішувати або напилюють на ще вологі пофарбовані поверхні, покриті лаком або структурну пасту під лак-аерозоль.
- Ціна: 350 ₴/упаковка