Продавець СМОЛА епоксидна SLAB та HOBBY компанія "Епоксі Україна" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
258 відгуків
+380 (97) 560-77-77
+380 (95) 574-67-62

Епоксидні смоли Epoxy

У даній групі товарів розміщені смоли епоксидні без затверджувача, вартість вказана за 1 кг смоли.

На різних затверджувачах - різна швидкість полімеризації. Повідомте, будь ласка, для яких цілей берете смолу, порадимо комплект в розділі (Епоксидні смоли - компаунди).

При зберіганні при нормальній температурі повністю зберігає свої властивості протягом не менше 12 місяців. Незважаючи на порівняно невеликі гарантійні терміни зберігання епоксидних смол (1-2 роки), смола в щільно закритій тарі може зберігатися дуже довго. Точних даних у нас немає, але відомі випадки, коли смола зберігала всі свої властивості після 10-15-річного зберігання. І нам не відомі випадки, коли б смола втратила свої основні властивості тільки через тривале зберігання. Термін зберігання затверджувачів значно менше, активні затверджувачі дійсно не рекомендується використовувати після закінчення 1-2 років. Обов’язкова вимога зберігання затверджувача – герметично закрита тара. Не вживати всередину! Берегти від дітей!

Зберігати смолу необхідно в герметично закритих контейнерах при t 5 -25ºС окремо від затверджувача, цей продукт повинен зберігатися один рік від дати виготовлення. Термін придатності смоли – це умовний параметр. Виробник заявляє що термін придатності становить 12 місяців від дати виготовлення. Але практика показує, що після закінчення цього терміну смола як і раніше придатна. Ми думаємо, що вологість і зберігання при низьких температурах сприяє кристалізації смоли (обернення смоли в подобу загустілого меду, як би «зацукрувалася»). Часто це виглядає як білий осад.

Термін придатності смоли – це умовний параметр Источник: https://slab.ua/garantiya/       Необхідно відкрити кришку контейнера і нагрівати це відро (контейнер, каністру) до температури 50-60°C.  https://slab.ua/garantiya/

Рекомендації: при замісі в матеріалі утворюються бульбашки повітря, які необхідно усунути направляючи на пролитий компаунд струмінь гарячого повітря з "теплогармати" або побутового фена; можливий варіант розпилення над пролитою поверхнею коректора "Anti Bubble", який також усуне бульбашки.
Рекомендується застосовувати відповідний захисний одяг, рукавиці та окуляри або захист особи. Провітрювати приміщення! У разі контакту зі шкірою або очима промити великою кількістю води і звернутися за медичною допомогою. Не вживати всередину! Берегти від дітей!

Важливо! Один з найпоширеніших міфів про епоксиду смолу свідчить, що в разі перевищення норми затверджувача, затвердіння смоли відбувається значно швидше. Щоб розвінчати його, зазначимо, що перевищення кількості затверджувача не чинить впливу на швидкість полімеризації матеріалу. Єдиним можливим способом прискорення полімеризації смоли є підвищення температури реагуючої суміші. Доведено, що підвищення температури на 10 градусів сприяє прискоренню процесу застигання в 2-3 рази. Дана властивість лягла в основу виробництва компаундів, в структурі яких містяться прискорювачі твердіння.

Також розроблені епоксидні компаунд  - КЕ «Hobby-321 загальна вага 0,75 кг, застигання якого відбувається при більш низьких температурах від +5ºС.

Фільтрація товарів.

До вашої уваги партнерський інтернет-магазин Slab.ua. Перший в Україні з фільтрацією товарів по темі "Епоксидна смола" — тепер у покупця є можливість звузити асортимент до вибірки з характеристиками, найбільш релевантними індивідуальних потреб користувача. Такими характеристиками виступає товщина заливки, термін твердіння, ступінь твердості і прозорості, сфера застосування або інший важливий для користувача параметр. Фільтр допомагає швидше знайти потрібний товар і в якійсь мірі замінює продавця-консультанта.

 

Недобросовісні продавці смоли в інтернеті часто підсовують покупцям немодифіковані смоли, без маркування, без документів про якість і походження, наліплюючи тільки назву своєї торгової марки, часто без “Свідоцтва України на знак для товарів i послуг”, таким чином продають покупцеві фальсифікат. А про затверджувачі тут годі й казати – пропорції пишуть маркером просто навмання.

Право власності на знак засвідчується свідоцтвом. Свідоцтво України на знак для товарів і послуг є офіційним охоронним документом, який видається ДП “Український інститут інтелектуальної власності” Укрпатент. Джерело: https://slab.ua/pro-nas/svidotstvo-ukrayini-na-znak-dlya-tovariv-i-poslug/

Інструкції

Нижченаведений матеріал грунтується на досвіді наших клієнтів і не є офіційною інструкцією по використанню. Поради носять рекомендаційний характер. Епоксидне з’єднання складається з двох компонентів 1 + 2 (смола і затверджувач), які при змішуванні вступають в реакцію полімеризації, часто з виділенням тепла. Компонент 2, що викликає цей процес, називається затверджувачем, детальніше на slab.ua/instruktsiyi/

Епоксидна смола

Епоксидна смола – матеріал, знайомий практично кожній людині, що перебуває в свідомому віці. З'явившись на будівельному ринку в п'ятдесяті роки минулого століття, вона зайняла заслужене місце на багатьох будівельних майданчиках, що обумовлено її універсальними споживчими характеристиками. Сфера застосування синтетичного олігомеру, яким є епоксидна смола, досить широка і включає суднобудівництво, галузі промислового виробництва та домашнього господарства. Розвиток сучасних технологій та постійна розробка нових складів сприяє постійному розширенню цього списку, а, відповідно, і можливостей застосування епоксидних смол. Незважаючи на це, даний матеріал ніколи не використовується в чистому вигляді і набуває свої цінні властивості тільки після змішування з затверджувачем, що сприяє закінчення реакцій полімеризації. У зв'язку із затребуваністю епоксидної смоли на сучасних будівельних майданчиках, а також у сфері домашнього господарства і творчості, в цій статті ми розглянемо технічні характеристики даного матеріалу та субстанції, у складі яких використовується епоксидна смола.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner