Стільниця з епоксидної смоли – дуже ефектний предмет інтер'єру! Робота майстра Олександра!
Виготовте форму або опалубку. Для цього частіше використовують фанеру, оброблену розділовим воском, або обтягнуту щільним поліетиленом (а то й просто обклеєну щільним скотчем).
При виготовленні опалубки для заливки приділіть найпильнішу увагу її герметичності. Навіть найменша щілина призведе до того, що вся смола може витекти. Для герметизації тонких щілин добре підходить звичайний герметик силіконовий.
Смола епоксидна КЕ «Slab-621» – прозора смола для стільниць. Заливка 20-25 мм за один шар і швидке затвердіння роблять компаунд зручним для заливання від 10 до 50 мм (поетапно). Ідеально підходить для столів-річок та дизайнерських меблів.
https://hobby.kiev.ua/ua/p765788639-smola-epoksidnaya-slab.html
Недотримання перерв між шарами вплине на якість виробу. Під час застигання смола нагріватиметься, і чим більша маса смоли, тим сильніше нагрівання. При перегріві виріб може пожовтіти або навіть втратити початкову форму ("вигнутися").
Виймати виріб можна через 24 години, шліфувати та полірувати – через 1-2 доби. Якщо в стільниці багато власне смоли і мало вкладених елементів (наприклад дерева), цей термін краще збільшити до 2 днів, щоб смола набрала достатню міцність і не провисла під власною вагою.