Недоліки поліефірної смоли, нюанси!
Недоліки поліефірної смоли:
До недоліків поліефірних смол відноситься використання в процесі виробництва такого вогненебезпечного і токсичного розчинника, як стирол. Багато виробників відмовилися від його використання, тому, купуючи смолу, потрібно звертати увагу на склад.
Ще одним недоліком складу є горючість смоли. У немодифікованому вигляді вона горить, як тверді породи дерев. Щоб вирішити цю проблему, виробники вводять до складу порошкові наповнювачі з фтором і хлором або проводять хімічне модифікування.
Смоли поліефірні поставляються в «запущеній» реакції полімеризації, тобто через певний годину переходять в твердий стан. І якщо придбати стару смолу, то вона не буде мати заявах властивостей і характеристик. Багато виробників дають на свою продукцію гарантію свіжості.
Термін придатності поліефірних смол складає близько шести місяців. Якщо дотримуватися правил зберігання, наприклад, тримати склад в холодильнику, при цьому не заморожуючи, використовувати смолу можна протягом року. Не можна допускати попадання прямих сонячних променів, а також температури навколишнього середовища вище +20 градусів.
Епоксидні і поліефірні смоли
Працювати з поліефірними смолами значно легше, ніж з епоксидними, і вартість їх нижче. Однак, вибираючи матеріал для надійного склеювання поверхонь або відливання декоративних виробів, перевагу рекомендується віддавати епоксидним компаундам.
- Двоокис кремнію AEROSIL..наповнювач Аеросіл знайшов багатостороннє застосування, яке повністю засноване на таких властивостях, як надзвичайно маленькі розміри частинок.Двоокис кремнію AEROSIL
- Як працювати з епоксидною смолою: покрокова інструкція...неприпустимо залишати підготовлену суміш надовго в ємності.Як працювати з епоксидною смолою: покрокова інструкція